2023 m. supertaurės laimėtojai  |  2024 m. lrf final-4 dalyviai.                                                                                        geriausia 2023 m. alytaus sporto apdovanojimų metų komanda                                                                                           

    Alytaus rankinio klubas varsa. komanda varsa-stronglasas.                                                                                        visų laikų tituluočiausia dzūkų sporto ekipa aukščiausioje lygoje                                                                                   

Rezultatai (2023-2024 m.) aukščiausioje Lietuvos rankinio lygoje (LRL):

2024-02-21

Kauno „Granitas-Karys“ 35:33 (18:15) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

2024-02-10

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 27:25 (14:12) HC „Vilnius“

2024-01-27

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 36:36 (17:20) Vilniaus „Amber“

2024-01-13

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 23:29 (11:15) Vilniaus „Šviesa“

2023-12-13

Klaipėdos „Dragūnas“ 31:25 (13:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

2023-12-02

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 29:32 (18:16) Kauno „Granitas-Karys“

2023-11-11
Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 36:31 (18:15) HC „Vilnius“

2023-10-28
Vilniaus „Amber“
22:23 (10:10) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

2023-10-21
Alytaus „Varsa-Stronglasas“
37:26 (17:11) Panevėžio „Grifas“

2023-10-11
Vilniaus „Šviesa“ 34:32 (13:16) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

2023-10-04

Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 24:36 (12:16) Klaipėdos „Dragūnas“

2023-09-30
Kauno „Granitas-Karys“ 34:32 (17:15) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

2023-09-16 
HC „Vilnius“
22:30 (10:13) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

2023-2024 m. Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės turnyro rezultatai:

2024-02-03

Pusfinalis Utenos arenoje. „Varsa-Stronglasas” 25:34 (12:16) Klaipėdos „Dragūnas”

2023-12-09
Ketvirtfinalis Kaune. „Granitas-Karys” 29:31 (16:16) Alytaus „Varsa-Stronglasas”

2023-12-08
Ketvirtfinalis Alytuje. „Varsa-Stronglasas” 29:29 (13:13) Kauno „Granitas-Karys”


Lietuvos rankinio lygos (LRL) rezultatai:

LRL BRONZINIO FINALO 3 RUNGTYNĖS ALYTUJE
GEGUŽĖS 13 D. „Varsa-Stronglasas“ 31:35 (14:14) Kauno „Granitas-Karys“

LRL BRONZINIO FINALO 2 RUNGTYNĖS KAUNE

GEGUŽĖS 17 D. „Granitas-Karys“ 34:30 (19:11) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

LRL BRONZINIO FINALO 1 RUNGTYNĖS ALYTUJE

GEGUŽĖS 13 D. „Varsa-Stronglasas“ 30:29 (15:14) Kauno „Granitas-Karys“

LRL PUSFINALIO RUNGTYNĖS ALYTUJE

GEGUŽĖS 3 D. „Varsa-Stronglasas“ 43:45 (28:28; 14:12) Vilniaus „Šviesa“

LRL PUSFINALIO RUNGTYNĖS VILNIUJE

GEGUŽĖS 6 D. Vilniaus „Šviesa“ 33:31 (15:17) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

LRL REGULIARAUS SEZONO RUNGTYNĖS ALYTUJE

KOVO 18 D. „Varsa-Stronglasas“ 36:28 (16:14) Panevėžio „Grifas“

VASARIO 14 D. „Varsa-Stronglasas“ 27:26 (16:12) Kauno „Granitas-Karys“

IŠVYKOSE:

KOVO 25 D. Vilniaus „Amber“ 28:28 (14:13) „Varsa-Stronglasas“

VASARIO 18 D. Vilniaus „Šviesa“ 32:29 (15:13) „Varsa-Stronglasas“

SAUSIO 28 D. Klaipėdos „Dragūnas“ 35:28 (17:12) „Varsa-Stronglasas“

Lietuvos rankinio federacijos (LRF) taurės FINAL4 turnyras:
VASARIO 4 D. Pusfinalis. „Varsa-Stronglasas“ 23:22 (14:11) „Dragūnas“

VASARIO 5 D. Finalas. „Varsa-Stronglasas“ 37:38 po baudinių (34:34; 17:16) „Šviesa“

LRF taurės turnyro atrankos į finalo ketvertą etapo rungtynės:

LAPKRIČIO 26 D. „Varsa-Stronglasas“ 34:24 (15:11) Vilniaus „Amber“
LAPKRIČIO 27 D. „Amber“ 24:27 (14:12) „Varsa-Stronglasas“

Aukščiausios Lietuvos rankinio lygos (LRL) rezultatai 2023 m.

LRL rezultatai 2022 m.

RUNGTYNĖS ALYTUJE:

SPALIO 29 D. „Varsa-Stronglasas“ 28:28 (14:14) Klaipėdos „Dragūnas“

LAPKRIČIO 9 D. „Varsa-Stronglasas“ 36:29 (18:14) Vilniaus „Šviesa“

GRUODŽIO 3 D. „Varsa-Stronglasas“ 31:21 (15:13) Vilniaus „Amber“

GRUODŽIO 7 D. „Varsa-Stronglasas“ 34:31 (17:11) HC „Vilnius“

SVEČIUOSE:
SPALIO 1 D.  Vilniaus HC „Vilnius“ 28:34 (12:18) „Varsa-Stronglasas“
LAPKRIČIO 2 D. Kauno „Granitas-Karys“ 25:31 (14:18) „Varsa-Stronglasas“
LAPKRIČIO 19 D. Panevėžio „Grifas“ 30:40 (14:19) „Varsa-Stronglasas“


VARSOS-STRONGLASO namų rungtynės 2022 m.:

LRL

GEGUŽĖS MĖN.

Pirmasis mažasis finalas

21 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25:31 (15:10) Klaipėdos „Dragūnas“

Antrasis (atsakomasis) pusfinalis
14 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 26
:29 (16:15) Vilniaus „Šviesa“

Trečiasis (lemiamas) ketvirtfinalis

7 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 30:28 (16:13) „Kauno Ąžuolas“

Pirmasis ketvirtfinalis

BALANDŽIO MĖN.
30 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 26:28 (10:13) „Kauno Ąžuolas“

BHL

KOVO MĖN.

6 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25:25 (12:14) Kehros (Estija) „Horizon pulp&paper“

5 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 37:32 (18:16) Pelvos (Estija) „Polva serviti“

BHL

VASARIO MĖN.

26 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 35:30 (18:.13) HC „Vilnius“

13 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 34:31 (17:14) Duobelės (Latvija) „Tenax-Dobele“

12 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 33:33 (16:18) Klaipėdos „Dragūnas“

VARSOS-STRONGLASO išvykos rungtynės 2022 m.:

LRL

GEGUŽĖS MĖN.

Antrasis mažasis finalas

25 d. Klaipėdos „Dragūnas“  26:22 (13:11) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Pirmasis pusfinalis 
11 d. Vilniaus „Šviesa“ 28:20 (13:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

Antrasis ketvirtfinalis

4 d. „Kauno Ąžuolas“ 21:28 (11:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

BHL

VASARIO MĖN.

19 d. Kauno „Granitas-Karys“ 31:29 (15:16) Alytaus „Varsa-Stronglasas“  

6 d. Lūdzos (Latvija) „Latgols“ 30:35 (15:.16) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

5 d. Uogrės (Latvija) „Ogre-Hydrox“ 31:38 (14:17) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

BHL

SAUSIO MĖN.

29 d. Viljandžio (Estija) HC „Viljandi“ 27:24 (13:12) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

30 d. Tapos (Estija) „Tapa“ 29:26 (14:15) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

 VARSOS-STRONGLASO namų rungtynės iki 2022 m.:

RUGSĖJO MĖN.

BHL

4 d.  Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 32:23 (17:10) Ludzos (Latvija) SK „Latgols“

5 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 43:36 (19:21) Uogrės (Latvija)  „Ogre-Hydrox“

SPALIO

BHL

2 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas 27:28 (14:12) Vilniaus „Šviesa“

9 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 33:32 (17:16) Tapos (Estija) SK „Tapa“

10 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 25:31 (13:16) Viljandžio (Estija) HC „Viljandi“

LRF

29 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ .35:28 (16:15) „Kauno Ąžuolas“

LAPKRIČIO

BHL

24 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 26:33 (15:.18) Kauno „Granitas-Karys“

LRF

27 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 29:26 (15:11) Vilniaus „Šviesa“

 GRUODŽIO

BHL

18 d. Alytaus „Varsa-Stronglasas“ 27:28 (11:12) Rasikų (Estija) „Raasiku-Mistra“

VARSOS-STRONGLASO išvykos rungtynės iki 2022 m.:

RUGSĖJO

25 d. Kehros (Estija) „Horizon pulp&paper“ 27:25 (15:13) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

26 d. Pelvos (Estija) „Polva serviti“ 31:20 (15:10) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

SPALIO

BHL

3 d. HC „Vilnius“ 36:34 (18:17) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

LRF

26 d. „Kauno Ąžuolas“ 30:33 (18:16) Alytaus Varsa-Stronglasas"

LRF

29 d. Alytaus Varsa-Stronglasas" 35:28 (16:15) „Kauno Ąžuolas“

LAPKRIČIO

BHL

13 d. Raasiku (Estija) „Mistra“ 30:26 (16:14) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

GRUODŽIO

LRF

1 d. Vilniaus „Šviesa“ 27:23 (13:13) Alytaus „Varsa-Stronglasas

BHL

11 d. Duobelės (Latvija) „Tenax Dobele“ 33:24 (16:11) Alytaus „Varsa-Stronglasas“

12 d. Klaipėdos „Dragūnas“ 20.:30 (12:17) Alytaus „Varsa-Stronglasas“